Skatepark

Skatepark nedir?

Skate Park, kaykay, yılan tahtası, bisiklet (BMX ve MTB), agresif paten, scooter ve diğerleri gibi ekstrem sporlarda hilelerin iyileştirilmesi için özel olarak donatılmış bir oyun alanıdır.

İlk paten parkları, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki özel evlerin topraklarındaki ev havuzlarından ortaya çıktı. Havuzun küresel şekli, eğitim ve stunts için havuzun kullanılmasına izin verdi.

Ülkemizde, paten parkları giderek daha popüler hale geliyor, çeşitli yarışmalar düzenleniyor, amatörler ve profesyoneller toplanıyor.

Bir diğer önemli faktör, paten parklarının gençler için sokaktan daha güvenli koşullarda eğitim fırsatlarının oluşturulmasındaki rolüdür.

Alışveriş merkezinin topraklarında inşa edilen Paten Parkı, aktif bir rahatlama biçimini seven insanlar için eğlence merkezi olabilir.

Nelerden oluşur?

banks / quarter pipes;
hand rails / grind boxes;
fun boxes / pyramids;
(ramps / mini ramps);
stairs;
Additional small figures of (jumps, obstacles, etc.).

Skateparklar’ın üretim teknolojisi

Spor malzemeleri, elemanları, düğümleri ve detayları, 3D modelleme ve görselleştirme kullanarak bilgisayar destekli tasarım (CAD) ile tasarlıyoruz.
Kullandığımız temel malzeme suya, neme, tuza, ultraviyoleye dayanıklı SKATELİTE’tır.
Figürlerin ahşap elemanları, dayanıklılık sağlayan küf, çürüme ve yangına karşı korumak için özel antiseptik ve alev geciktirici formülasyonlarla tedavi edilir.
Sayısal kontrollü makinelerde kontrplak kesme ve deliklerin üretim teknolojisini üretiyoruz (CNC: bilgisayar sayısal kontrolü).
Şekillerin tüm metal parçaları, GOST 9.307-89 “Birleşik korozyon ve yaşlanma sisteminin gereksinimlerini karşılayan sıcak daldırma galvanizleme işleminden geçer.

Paten parklarının bireysel projeleri

Uzmanlarımız, gelecekteki paten parkınızın bireysel projesini hızlı bir şekilde geliştirecektir.

Size en uygun kavisli eleman setini sunacağız, niteliksel olarak ve zaman içinde bölgenizde bir Paten Parkı üretecek ve Monte edeceğiz.

Spor tesisinin teknik pasaportunu veriyoruz ve 3 yıl ücretsiz garanti hizmeti veriyoruz.

Skatepark inşa etmek istiyorsanız, ilk ulaşmanız gereken firmalardan biriyiz.