Halat Parkı

Halat Parkı nedir?

Halat Parkı, spor, eğlence ve olumlu duyguları başarıyla birleştiren yeni bir açık hava etkinliği türüdür.

Halat geçişlerinin unsurları, çeşitli halat yarışmaları, eğik geçiş-arabalar, hava bisikletleri, sarkaçlar, salıncaklar, ağlar, asma köprüler ve daha fazlası tek bir yerde.
Bazen, halatların ve halatların kullanımı nedeniyle, halat sürüşlerine halat Parkı (Halat Parkı, Halat Pisti) denir.
Bu tür Rekreasyon dünya çapında çok popüler ve giderek daha fazla taraftar kazanıyor.
Halat Parkı, her yaş, tat ve atletik eğitim seviyesi için çeşitli parkurları bir araya getirir.

Bu, düşük irtifada bir çocuk halat Parkı, açık hava meraklıları için yüksek bir halat kursu, yükseklikte eğlence tesisleri ve hatta çocuk ağaç evleri içeren çok yönlü bir spor cazibe merkezidir.

Halat Parkı, arazi, boyut ve diğer koşullardan bağımsız olarak hem hemen hemen her alanda hem de sitede oluşturulabilir.

Çocuklar için düşük halatlar kursu, çocuğun herhangi bir risk almadan kendi korkularının üstesinden gelmek için oyun yoluyla geçmeyi öğrendiği ideal bir çocuk tırmanma çerçevesidir.

Yüksek halatlar kursu, değişen zorlukların engellerini aşmanıza izin veren aşırı cazibe merkezlerine sahip bir parktır. dikkate değer yüksekliğe sahiptir. Profesyonel güvenlik sistemlerinin kullanılması, rotaları geçerken maksimum güvenlik sağlayabilir.

Halat Parkı, spor kulüplerine, turistik üslere, ülke otellerine, kayak merkezlerine ve alışveriş merkezlerine ziyaretçi çeker.

Ekip oluşturma ve halat kursu, halat eğitimi ve her zamanki kurumsal tatil, yüksek bir halat kursunda organize etmek çok kolaydır. Bir halat kursunda aktif aile tatili çok popüler ve iyi bir gelenek haline geliyor.

 

Halat parkının planlanması.

Gelecekteki halat parkının projesi, desteklerin türüne (ağaçlar veya yapay destekler) bağlıdır ve dikkatli bir hazırlık gerektirir.

Uzmanlarımız IV-V karmaşıklık kategorilerinin tasarım nesnelerine lisanslıdır ve gelecekteki halat parkının ön ve çalışma taslağını geliştirmektedir.

Halat Parkı inşaatı.

Halat parkının inşası sırasında Avrupa Erca Halat parklarının Avrupa standartlarını ve önerilerini kullanıyoruz.

Mevcut ERCA standartları, uluslararası deneyim, araştırma, özel seminerler ve konferanslar temelinde her yıl güncellenmektedir.

Her yıl, başarılarımızı ve yeniliklerimizi geliştiriyoruz, yeni çevre dostu malzemeler geliştiriyor ve uyguluyoruz, parklarımız ve cazibe merkezlerimiz için yeni halat yarışmaları ve özgün tasarım icat ediyoruz.

Kurulumdan sonra, yasal gerekliliklere uygun olarak halatlar için teknik bir sertifika veriyoruz.

Halat Parkı servisi

İnşa edilen halat parkının sürekli çalışma süresi 10 yıldır. İlk yıl boyunca halat Parkı garantilere uygun olarak uzmanlarımız tarafından hizmet vermektedir. Yeni bir sezonda çalışmaya başlamadan önce, bağlantı elemanlarının ve güvenlik mekanizmalarının denetimini yapıyoruz.
En esnek fiyatlandırmaya, en uygun fiyat / kalite oranına, özenli hizmete ve inşa edilmiş parklara özen gösteriyoruz.

Bir halat kursu satın alabilir veya Türkiye içinde veya herhangi bir AB ülkesinde kurulumunu sipariş edebilirsiniz.