Ağaç Ev

Neden bir ağaç ev inşa etmeliyiz?

Tabii ki, yere bir ev inşa edebilirsiniz. Ancak insanlar her zaman uyum, doğa ile uyum içinde rahat hissetmenizi sağlayan özel bir yaşam duygusu ararlar.

Bu nedenle, yüzen evler, asılı evler ve diğer egzotik şeyler ortaya çıkabilir.

Bir ağaç Evi sadece bir yaşam tarzı değil, sadece sizinle birlikte büyüyen yeşil ormanın bir parçası gibi hissetmek için şefkatli tutumu ve dünyaya olan ilgiyi sevinçle birleştiren özel bir dünya görüşüdür.

Buna ek olarak, bir ağaç üzerinde bir ev inşa etmek, çocuklarınıza ve torunlarınıza vermek istediğiniz güzel bir çocukluk hayalidir.

Antik çağlarda bile insanlar ağaçların dallarında konutlar inşa ettiler ve orada vahşi hayvanların saldırılarından saklandılar.

Bugün, sadece evler ağaçlara değil, aynı zamanda kafelere, restoranlara ve hatta tüm otellere de inşa ediliyor.

İğne yapraklı ormanda yetişen bir ağaçta evde rahat bir oda rezervasyonu yapmak ucuz bir zevk değildir.

Ağaçlara zarar vermeden bir ağaç üzerinde bir ev nasıl inşa edilir?

Modern inşaat teknikleri, bu şaşırtıcı bitkinin tüm hayati işlevlerini koruyarak, ağaçlarda tüm mühendislik başyapıtlarını inşa etmenizi sağlar.

TV kanalı Animal Planet, 2014 yılında benzersiz bir dizi “Ağaç Evleri” aldı. Yetenekli inşaatçı Pete Nelson, ağaçlardaki inşaat temasını ortaya çıkardı ve tasarım çözümlerinin sırlarını açtı.

Ağaç evi, bitki örtüsünün doğal süreçlerini ihlal etmeyen özel patentli bağlantı elemanları ile gövdeye bağlanır.

Buna ek olarak, ağaçlar neredeyse her zaman rüzgarı etkileyerek hareket halindedir, Bu nedenle ağaç evinin temel tahtasının bağlantı elemanları birkaç serbestlik derecesine sahiptir.

Her yıl ağaç evler inşa etme teknolojimizi geliştiriyoruz. Dikkatli ve ekolojik bina deneyimi için yabancı meslektaşlarımız Pete Nelson ve Michael Garnier’e teşekkür ediyoruz.

Ağaçlarda ev inşa etmenin bütçe varyantı, iki metre yüksekliğe yükseltilmiş bir çocuk oyun evidir.

Çocuk ağaç evi bir slayt, salıncak, ip, mini tırmanma duvarı, eğimli iniş (araba veya zipline) ve diğer çocukluk sevinçleri ile donatılabilir.

Böyle bir ağaç evi, çocuk halat parkının veya kendi oyun alanının bir unsuru olabilir.

Özel evler, evler veya kır evleri için idealdir.

Böyle bir mucize karşısında çocukların sevinci, projenin uygulanmasında olası tüm zorlukları ve maliyetleri birkaç kez aşmaktadır.

Bir ağaç üzerinde bir konut inşa etme teknolojisi kendi özelliklerine sahiptir.

Her şeyden önce bu, gelecekteki evin ağırlığının ve ağaç üzerindeki yükün doğru hesaplanmasıdır.

Buna ek olarak, rüzgar kuvveti rüzgarları sırasında rüzgar yükünü ve ağaç gövdelerinin salınımının maksimum genliğini dikkate almak önemlidir.

Ağaçlarda evler inşa ederken, çerçeve ve panel inşaatının “Kanada” teknolojisine yakın olan ahşap bir evin önceden imal edilmiş yapısını kullanıyoruz.

Bir ağaç evini izole ediyoruz, iletişim kuruyoruz, pencere ve kapılar kuruyoruz ve dış ve iç dekorasyonu gerçekleştiriyoruz.

Ahşap evin projesine ve kullanılan malzemelere bağlı olarak, bir inşaat bütçesi oluşturuyoruz.

Panoramik bir cam duvar veya çatıya sahip bir ağaç üzerinde tam bir ev, sizin ve çocuklarınız için orman ve doğanın iyi komşular ve favori misafirler olduğu sıra dışı yeni bir dünya olacaktır.

Ağaçlara inşa etmeyi, her bir ağacı canlı bir varlık olarak dikkatli ve titizlikle tedavi etmeyi seviyoruz.

Sağlıklı ağaçların doğru seçimi ve profesyonel mühendislik Hesaplaması, bir ağaç üzerinde bir ev inşa etmek gibi iddialı bir görevin uygulanmasında başarının ana bileşenleridir.

Kendi işini sevmek ve doğayı sevmek, güvenilir ve konforlu bir ağaç evi inşa etmenin üçüncü ana bileşeni olduğuna inanıyoruz.

Sizin için profesyonel ve mutlu bir şekilde düşük maliyetli oyun evleri ve gerçek ağaç evleri inşa ediyoruz.

Sevgi ve güvenilir teknolojilerle inşa edilen ağaç evi, sahiplerine uzun yıllar hizmet edecektir.